Promocja z okazji Dnia Matki

Celebrowanie Dnia Matki to wspaniała okazja, by wyrazić wdzięczność i uhonorować najważniejszą osobę w naszym życiu. Dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami wyjątkową promocją na ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty na stronie internetowej Mona Lisa Poznań! Teraz możesz cieszyć się 20% rabatem na każdy zabieg, który wybierzesz dla swojej ukochanej mamy. Nie ma lepszego sposobu, aby okazać swoją miłość i troskę.

Czy twoja mama zasługuje na chwilę relaksu? Może marzy o odprężającym masażu lub odświeżającym zabiegu pielęgnacyjnym dla skóry? Bez względu na to, czego potrzebuje, nasza wykwalifikowana kadra specjalistów zadba o nią w sposób profesjonalny i delikatny.

 

Warunki promocji:

1. Zarezerwuj dowolny zabieg kosmetyczny na stronie dla swojej MAMY do dnia 26 maja 2023, poprzez kontakt telefoniczny ☎ 606 430 740
lub ✉ biuro@monalisa-poznan.pl

2. Podczas kontaktu ☎ lub ✉ podaj:

– w przypadku ✉ w tytułe wiadomości [Monalisa-poznan.pl – promocja Dzień Matki]
– imię i nazwisko;
– kod promocyjny MAMA23, uprawniający do rabatu, na każdy zabieg -20%;
– numer telefonu;
– proponowany termin i nazwę zabiegu; *

* jeśli termin będzie niemożliwy do realizacji, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia nowego. Promocja nie dotyczy zabiegów medycyny estetycznej.

3. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wpłata środków do dnia 26.05.2023, do godz. 23:59 za pomocą gotówki w siedzibie firmy, przelewem tradycyjnym lub szybkim BLIK-em celem rezerwacji zabiegu.

4. Zarezerwowany zabieg może zostać wykonany najpóźniej do 31.08.2023r., do godz. 21.00