O nas

TWÓJ EKSPERT W DZIEDZINIE URODY

Naszą wizją jest tworzyć wyjątkowe miejsce na mapie urody w naszym regionie, sięgamy po najlepsze rozwiązania i technologie, by odpowiedzieć na potrzeby kobiet i dbających o siebie mężczyzn. Pomagamy naszym klientom nie tylko zadbać o wygląd zewnętrzny i chwilę relaksu, ale także odzyskać dobre samopoczucie, radość i pewność siebie.

Na rynku beauty funkcjonujemy od 2007 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Miesięcznik Uroda Beauty EXPERT wyróżnił nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług. Nasz zespół to eksperci w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii. Dysponujemy rzetelną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Korzystamy z profesjonalnych, indywidualnie dobieranych kosmetyków renomowanych firm.

Nasz Zespół

Agnieszka Kowalczyk

Właściciel, kosmetolog

Od 12 lat rozwijam i tworzę Klinikę Urody Mona Lisa. Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej, Wyższej Szkoły Logistyki i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc, ukończyłam liczne kursy. Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii. Działam z pasją i zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, by klinika była pięknym i wyjątkowym miejscem, do którego będą Państwo wracać z przyjemnością. Nieustannie poszukuję rozwiązań, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Przedstawiam Wam mój wspaniały zespół wyjątkowych specjalistów, wspólnie tworzymy dla Was Klinikę Urody Mona Lisa

dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska

Lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Lekarz dermatolog, wenerolog, specjalista dermatologii estetycznej z wieloletnim stażem pracy. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV).
Pani doktor specjalizuje się w dermatologii leczniczej i estetycznej dorosłych oraz dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Aktywnie uczestniczy w sympozjach, kongresach i szkoleniach.

Katarzyna Błażejewicz

Manager

Kasia, jest jedną z osób nadających harmonię całemu miejscu, organizuje i koordynuje pracę gabinetu.
Ponadto w Klinice jej głównym celem jest tworzenie atmosfery, budowanie relacji oraz dopilnowywanie, aby wykonywane usługi były najwyższej jakości. Chętnie uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Ze swojej pracy czerpie satysfakcję i nie wyobraża sobie, aby mogła robić coś innego.
Wolny czas spędza poza miastam, ponieważ bardzo lubi wypoczywać od miejskiego zgiełku.

Katarzyna Jurdziak

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Kosmetolog a zarazem ekspert w dziedzinie modelowania sylwetki, laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy. Kosmetologia jest nie tylko jej drogą zawodową, ale również pasją. W swojej pracy kieruje się ideą, że każda kobieta zasługuje na to, żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Pomaga klientkom w osiąganiu zamierzonych celów. Interesuje się zdrowym odżywianiem oraz jazdą konną a w wolnych chwilach chętnie podróżuje.

Agnieszka Kaczmarek

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ekspert pielęgnacji w zakresie twarzy i modelowania sylwetki urządzeniami High-tech. Największą radość sprawiają jej terapie anti-age na twarz, gdzie łączy najnowocześniejsze techniki kosmetologiczne. W swojej pracy zawodowej stawia na rzetelność i zadowolenie klienta. Wolny czas lubi spędzać aktywnie lub przy dobrej książce.

Martyna Kuś

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego na wydziale farmaceutycznym. Magister kosmetologii z ponad 6 letnim doświadczeniem, a zarazem ekspertem w zakresie pielęgnacji twarzy i laseroterapii. Mistrzyni depilacji u niej odbywa się to ekspresowo i bezboleśnie. Uważa, że oczy są zwierciadłem duszy dlatego dba o wyraziste spojrzenie naszych klientek pomagając im dobrać odpowiednią oprawę oczu. W wolnych chwilach chętnie podróżuje i nurkuje a wieczorami sięga po dobrą literaturę.

Marta Pertek

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Jest ekspertem w dziedzinie podologii, laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu kosmetologii i laseroterapii, ciągle poszerza swoją wiedzę chcąc z pełną precyzją wykonywać zabiegi poprawiające urodę. Uważa, że wizytówką każdego człowieka są zadbane dłonie oraz stopy, dlatego czerpie ogromna przyjemność z tego, że może to zapewnić. Interesuje się zdrowym trybem życia. W wolnych chwilach uwielbia spotykać się z przyjaciółmi oraz poznawać nowe, ciekawe osoby.

Rekomendacje i opinie

Certyfikaty

Media

Klinika Urody Mona Lisa spełnia normy sanitarne Unii Europejskiej.
Do sterylizacji wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenie AUTOKLAW typu B.

Gotowa na zmiany? Zapraszamy!