O nas

Mona Lisa

Klinika Urody Mona Lisa funkcjonuje na rynku beauty od 2007 roku. Tworzy ją zespół profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii.
Dysponujemy rzetelną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Korzystamy z profesjonalnych, indywidualnie dobieranych kosmetyków renomowanych firm. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom kosmetologii estetycznej pomagamy klientom nie tylko poprawić wygląd zewnętrzny, ale także odzyskać zdrowie, radość i pewność siebie.

Z poważaniem
Agnieszka Kowalczyk / Właścicielka Kliniki Urody Mona Lisa

Nasz Zespół

Agnieszka

Kosmetolog

Swoją pracę traktuje niezwykle poważnie a doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2007 roku, stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia. Działa z pasją i zaangażowaniem. Zaufanie, jakim darzą Ją Klienci, to dla Niej źródło satysfakcji i motywacja do dalszego rozwoju. Dokłada wszelkich starań, by klinika była pięknym i wyjątkowym miejscem, do którego będą Państwo wracać z przyjemnością!

Marta

Kosmetolog

Najważniejsze dla niej jest zadowolenie Klientów w Klinice Mona Lisa. Wszelkie zabiegi opiera terapiach indywidualnie dobranych do potrzeb każdego. Lubi nowoczesne, bezinwazyjne terapie o wysokiej skuteczności. Jest absolutną fanką modelowania sylwetki metodą kriolipolizy.

Rekomendacje i opinie

Certyfikaty

Media

Klinika Urody Mona Lisa spełnia normy sanitarne Unii Europejskiej.
Do sterylizacji wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenie AUTOKLAW typu B.

Gotowa na zmiany? Zapraszamy!

Gotowa na zmiany?
Zarezerwuj czas dla siebie!