O nas

TWÓJ EKSPERT W DZIEDZINIE URODY

Naszą wizją jest tworzyć wyjątkowe miejsce na mapie urody w naszym regionie, sięgamy po najlepsze rozwiązania i technologie, by odpowiedzieć na potrzeby kobiet i dbających o siebie mężczyzn. Pomagamy naszym klientom nie tylko zadbać o wygląd zewnętrzny i chwilę relaksu, ale także odzyskać dobre samopoczucie, radość i pewność siebie.

Dołącz do zadowolonych klientów Mona Lisa… czyli do grona oczekujących najlepszych efektów, ceniących sobie bezpieczeństwo, profesjonalizm, a przede wszystkim efektywność działania. 8000 zadowolonych klientów, 14 lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół ekspertów, innowacyjne technologie ponad 100 skutecznych zabiegów – właśnie to pomoże Tobie uzyskać zdumiewające efekty o których marzysz.

Całą naszą wiedzę, zabiegi i technologie ukierunkowałyśmy na skuteczność, szybkie działanie i bezpieczeństwo. Umów się na konsultację i pozwól nam zadbać o kondycję Twojej skóry. Otrzymasz od nas spersonalizowaną receptę zaleceń oraz powitalny pakiet startowy. Pomożemy osiągnać Ci to o czym marzysz. Nasz cel to widoczne i odczuwalne efekty.

Na rynku beauty funkcjonujemy od 2007 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Miesięcznik Uroda Beauty EXPERT wyróżnił nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług. Nasz zespół to eksperci w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii. Dysponujemy rzetelną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Korzystamy z profesjonalnych, indywidualnie dobieranych kosmetyków renomowanych firm.

Nasz Zespół

Agnieszka Kowalczyk

Właściciel, kosmetolog

Od kilku lat rozwijam i tworzę Klinikę Urody Mona Lisa. Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej, Wyższej Szkoły Logistyki i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc, ukończyłam liczne kursy. Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii. Działam z pasją i zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, by klinika była pięknym i wyjątkowym miejscem, do którego będą Państwo wracać z przyjemnością. Nieustannie poszukuję rozwiązań, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Przedstawiam Wam mój wspaniały zespół wyjątkowych specjalistów, wspólnie tworzymy dla Was Klinikę Urody Mona Lisa

dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska

Lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Lekarz dermatolog, wenerolog, specjalista dermatologii estetycznej z wieloletnim stażem pracy. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV).
Pani doktor specjalizuje się w dermatologii leczniczej i estetycznej dorosłych oraz dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Aktywnie uczestniczy w sympozjach, kongresach i szkoleniach.

Agnieszka

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ekspert pielęgnacji w zakresie twarzy i modelowania sylwetki urządzeniami High-tech. Największą radość sprawiają jej terapie anti-age na twarz, gdzie łączy najnowocześniejsze techniki kosmetologiczne. W swojej pracy zawodowej stawia na rzetelność i zadowolenie klienta. Wolny czas lubi spędzać aktywnie lub przy dobrej książce.

Karolina

Fizjoterapeutka

Absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Specjalizuje się w doborze zaawansowanych i kompleksowych terapii modelujących sylwetkę z wykorzystaniem najnowszych technologii. Praca jest jej ogromną pasją , dlatego ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach. Skoncentrowana na pełnej satysfakcji klientów. Indywidualne i holistyczne podejście do klienta i odpowiednio dobrana terapia to klucz do osiągnięcia wymarzonych efektów zabiegowych. Karolina uwielbia pracę z ludźmi i codzienne wyzwania.

Magdalena

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji Anieli Goc. Magister kosmetologii z ponad 7 letnim doświadczeniem. Specjalista ds.pielęgnacji twarzy i laseroterapii. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to wartości którymi kieruje się w swojej codziennej pracy. Każdy zadowolony klient utwierdza ją , że zawód kosmetologa to był dobry wybór. W wolnym czasie uwielbia piec ciasta i spędzać aktywnie czas z rodziną.

Nadia

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc i studentka na Uniwersytecie Medycznym. Posiada ponad 3 letnie doświadczenie, jest ekspertem w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, dłoni i stóp.
Uważa, że wizytówką każdego człowieka są zadbane dłonie oraz stopy, dlatego czerpie ogromna przyjemność z tego, że może to zapewnić. W wolnych chwilach uwielbia ćwiczyć jogę i czytać książki kryminalistyczne.

Karolina

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji na Wydziale Zdrowia Publicznego. Kosmetolog z pasji i chęci pomocy innym. 12-letnie doświadczenie w branży beaty nauczyło ją, że najważniejsze w pracy jest bezpieczeństwo pacjenta. Specjalista ds.pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to wartości którymi kieruje się w swojej codziennej pracy. Każdy zadowolony klient utwierdza ją , że zawód kosmetologa to był dobry wybór. W wolny czas lubi spędzać aktywnie z rodziną.

Rekomendacje i opinie

Certyfikaty

Media

Klinika Urody Mona Lisa spełnia normy sanitarne Unii Europejskiej.
Do sterylizacji wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenie AUTOKLAW typu B.

Umów się na bezpłatną konsultację!
Czekamy na Ciebie!