O nas

TWÓJ EKSPERT W DZIEDZINIE URODY

Naszą wizją jest tworzyć wyjątkowe miejsce na mapie urody w naszym regionie, sięgamy po najlepsze rozwiązania i technologie, by odpowiedzieć na potrzeby kobiet i dbających o siebie mężczyzn. Pomagamy naszym klientom nie tylko zadbać o wygląd zewnętrzny i chwilę relaksu, ale także odzyskać dobre samopoczucie, radość i pewność siebie.

Dołącz do zadowolonych klientów Mona Lisa… czyli do grona oczekujących najlepszych efektów, ceniących sobie bezpieczeństwo, profesjonalizm, a przede wszystkim efektywność działania.

10000 zadowolonych klientów, 15 lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół 7 ekspertów, 1 lekarz dermatolog, 2000 opinii, 20 innowacyjnych technologii, ponad 100 skutecznych zabiegów – właśnie to pomoże Tobie uzyskać zdumiewające efekty o których marzysz.

Całą naszą wiedzę, zabiegi i technologie ukierunkowałyśmy na skuteczność, szybkie działanie i bezpieczeństwo. Umów się na konsultację i pozwól nam zadbać o kondycję Twojej skóry. Otrzymasz od nas spersonalizowaną receptę zaleceń oraz powitalny pakiet startowy. Pomożemy osiągnać Ci to o czym marzysz. Nasz cel to widoczne i odczuwalne efekty.

Na rynku beauty funkcjonujemy od 2007 roku, dzięki czemu możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Miesięcznik Uroda Beauty EXPERT wyróżnił nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług. Nasz zespół to eksperci w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii. Dysponujemy rzetelną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Korzystamy z profesjonalnych, indywidualnie dobieranych kosmetyków renomowanych firm.

Nasz Zespół

Agnieszka Kowalczyk

Założycielka, mgr kosmetologii

Od ponad 15 lat rozwijam i tworzę Klinikę Urody Mona Lisa. Jestem magistrem kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc, absolwentką Politechniki Poznańskiej. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia. Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii. Działam z pasją i zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, by klinika była pięknym i wyjątkowym miejscem, do którego będą Państwo wracać z przyjemnością. Nieustannie poszukuję rozwiązań, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Przedstawiam Wam mój wspaniały zespół wyjątkowych specjalistów, wspólnie tworzymy dla Was Klinikę Urody Mona Lisa!

dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska

Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Lekarz dermatolog, wenerolog, specjalista dermatologii estetycznej z wieloletnim stażem pracy. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Agnieszka

lic kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Kosmetolog z ponad 15-letnim doświadczeniem. Ekspert pielęgnacji w zakresie twarzy i modelowania sylwetki urządzeniami High-tech. Największą radość sprawiają jej terapie anti-age na twarz, gdzie łączy najnowocześniejsze techniki kosmetologiczne. W swojej pracy zawodowej stawia na rzetelność i zadowolenie klienta. Wolny czas lubi spędzać aktywnie lub przy dobrej książce.

Katarzyna

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, studentka drugiego stopnia kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji Anieli Goc. Kosmetolog z pasji i chęci pomocy innym. Doświadczenie w branży beauty nauczyło ją, że najważniejsze w pracy jest bezpieczeństwo pacjenta. Specjalista ds. pielęgnacji twarzy i ciała, dłoni i stóp. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to wartości którymi kieruje się w swojej codziennej pracy. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, projektować tatuaże oraz spędzać aktywnie czas ze swoimi pieskami.

Karolina

mgr fizjoterapii

Absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w zawodzie od ponad 10 lat. Specjalizuje się w doborze zaawansowanych i kompleksowych terapii modelujących sylwetkę z wykorzystaniem najnowszych technologii. Praca jest jej ogromną pasją , dlatego ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach. Skoncentrowana na pełnej satysfakcji klientów. Indywidualne i holistyczne podejście do klienta i odpowiednio dobrana terapia to klucz do osiągnięcia wymarzonych efektów zabiegowych. Karolina uwielbia pracę z ludźmi i codzienne wyzwania.

Marta

mgr kosmetologii

Magister kosmetologii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia. Wiedzę poszerzała na Uniwersytecie Bolońskim we Włoszech oraz licznych kursach, szkoleniach i sympozjach zawodowych. Nauczycielka zawodu i szkoleniowiec.
Od 12 lat zabiegi na twarz i trychologia to jej specjalność, a w szczególności praca z cerami wymagającymi i zmagającymi się z upływem czasu. Na co dzień skutecznie łączy techniki pielęgnacyjne, high-tech i zabiegi estetyczne, które wspiera odpowiednią pielęgnacją domową i suplementacją dla maksymalizacji efektów. Prywatnie miłośniczka przyrody, mama Marysi i psia mama.

Wiktoria

mgr kosmetologii

Magister kosmetologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy. Posiada ponad roczne doświadczenie w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp oraz kosmetyki upiększającej. Terapie hi-tech na twarz i ciało to jej największe pasje dlatego wciąż uczestniczy w rozmaitych szkoleniach i kursach. W wolnych chwilach uwielbia dokształcać się z kosmetologii holistycznej i spędzać czas gotując oraz piekąc ciasta.

Rekomendacje i opinie

Certyfikaty

Media

Klinika Urody Mona Lisa spełnia normy sanitarne Unii Europejskiej.
Do sterylizacji wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenie AUTOKLAW typu B.

Umów się na bezpłatną konsultację!
Czekamy na Ciebie!