Pielęgnacja twarzy

W naszej Klinice wykonujemy nowoczesną kompleksową metodę diagnozy skóry przy użyciu kamery diagnostycznej. Zdjęcia generowane przez komputer uwzględniają obszary problemowe i wymagające szczególnej uwagi.

Kamera Smart Mirror analizuje stan skóry twarzy pod kątem głębokości zmarszczek, wielkości porów, przebarwień i plamek, cieni pod oczami, a także jakości cery. Zapewnia kompleksową ocenę jej tekstury, jędrności i kolorytu. Tak profesjonalna analiza pomaga w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych oraz dopasowaniu najskuteczniejszych zabiegów wprost do oczekiwanych przez Klientki efektów i wymagań skóry ich twarzy.

Urządzenie wykonuje 3 rodzaje zdjęć twarzy  za pomocą światła podczerwonego, białego widzialnego i ultrafioletu, które pozwalają na zbadanie różnych głębokości skóry. Analizowanych jest 10 parametrów, od czystości skóry, przez ilość zmarszczek, kolagenu, gęstość i nawilżenie, stan pigmentacji, nieprawidłowe unaczynienie, a także uszkodzenia posłoneczne. Ułatwia to znacznie dobór takich procedur kosmetycznych, które są najlepsze z punktu widzenia kondycji skóry. Podczas wizyty opracowany zostanie indywidualny program zabiegów, który odpowiadać będzie za skuteczność kuracji.