Pielęgnacja dłoni i stóp – zadbaj o swoją skórę i paznokcie

Dłonie służą Ci każdego dnia i często wykonują naprawdę trudne czynności, które narażają skórę i paznokcie na oddziaływanie agresywnych czynników zewnętrznych. Czasem wystarczy sadzenie kwiatów w ogrodzie lub zmywanie sterty naczyń, by wypielęgnowane dłonie i paznokcie stały się zniszczone. Skóra rąk, która nie została przez Ciebie właściwie zabezpieczona, może z czasem stać się szorstka i niemiła w dotyku, a Twoje paznokcie zaczynają pękać. Właśnie dlatego zabieg pielęgnacyjny, taki jak manicure klasyczny, hybrydowy lub japoński jest wręcz wskazany. Dłonie to Twoja wizytówka – to one pierwsze rzucają się w oczy podczas zawierania nowych znajomości. Pielęgnacja dłoni i stóp została stworzona dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą, by ich płytka paznokcia i skóra były naturalnie piękne i zadbane. Poznaj tajniki kliniki urody Mona Lisa i zapisz się na wybrany zabieg.

Pielęgnacyjny zabieg na dłonie

Z pewnością wiesz, czym jest zabieg manicure, ale czy zdajesz sobie sprawę, że pielęgnacja dłoni oferuje o wiele więcej? Przy pomocy niezbędnych narzędzi, takich jak frezarka, lakiery, cążki i radełko uzyskasz zadbane paznokcie, które będą przykuwać wzrok. Pielęgnacja dłoni to również manicure hybrydowy, zabieg parafinowy oraz czynności, które pomogą zregenerować się zniszczonej płytce paznokciowej. Naturalne paznokcie podatne są na zniszczenia, a codzienne czynności sprawiają, że pojawia się szorstkość dłoni i stóp. Czy na pewno chcesz, by Twoje ciało nie było zadbane? Jeśli nie to pielęgnacja dłoni jest właśnie dla Ciebie. W klinice urody Mona Lisa mamy do wyboru zabiegi, które sprawią, że skóra stanie się gładka i miła w dotyku. Niezależnie, czy właśnie wybierasz się na egzotyczne wakacje i chcesz, by Twoje dłonie nie były narażone na działanie słońca, czy za oknem panuje mróz i boisz się o kondycję skóry – pielęgnacyjne zabiegi na dłonie i stopy są właśnie dla Ciebie. Wybierz odżywczy zabieg na dłonie lub postaw na piękne, zadbane paznokcie.

Pielęgnacja stóp – pierwszy krok do zdrowych stóp

Nie tylko pielęgnacja dłoni jest ważna, dlatego powinien zainteresować Cię zabieg pielęgnujący i upiększający stopy, który wykonujemy w naszym salonie. Wypielęgnowane stopy to nie tylko atut, ale również krok ku zdrowiu. Zabieg pielęgnacji stóp to przede wszystkim pozbywanie się zrogowaciałego naskórka oraz pedicure leczniczy bądź hybrydowy, który ma na celu ozdobienie płytki paznokcia. Personel pracujący w klinice urody Mona Lisa doskonale wie, jak powinien wyglądać zabieg stóp, ponieważ są to specjaliści z zakresu dermatologii, ortopedii i flebologii. Zabieg pielęgnacyjny stóp pozwoli Ci zapomnieć o wrastających paznokciach oraz stopie cukrzycowej. Pielęgnacja stóp i dłoni to podstawa dbania o własne ciało.

Odżywczy zabieg na stopy, który warto wykonać

Pielęgnacja stóp ma wiele postaci – może to być peeling, który usunie martwy naskórek lub parafina pomagająca odżywić zaniedbaną skórę. W klinice urody Mona Lisa stawiamy przede wszystkim na zdrowe, zadbane stopy. Nasza pielęgnacja dłoni i stóp jest wyjątkowa, ponieważ opracowaliśmy ją przez lata. Na ten moment możesz skorzystać z naszych rozwiązań, które pomogą Ci pozbyć się modzeli, nagniotków czy bolesnych odcisków. Profesjonalne zabiegi to również działania pomagające w rekonstrukcji naturalnej płytki uszkodzonej na skutek grzybicy paznokci czy po urazie mechanicznym. Natomiast utwardzanie i przedłużanie paznokci polecamy osobom, które naturalne paznokcie są podatne na różne zniszczenia i lubią się rozdwajać. Niech zabiegi manicure i pedicure staną się Twoim ulubionym rytuałem.

Pielęgnacja dłoni i stóp – manicure i pedicure

Dłonie oraz stopy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Wygląd dłoni wpływa na pierwsze wrażenie, a zdrowe stopy pozwolą Ci cieszyć się dotykiem piasku lub świeżą trawą bez obaw o zniszczone paznokcie. Pielęgnacja dłoni i stóp w naszej klinice to odprężający zabieg obejmujący masaż, usunięcie zrogowaciałego naskórka i nałożenie substancji, które wnikają w głąb skóry i paznokci. Służymy fachową poradą i właściwym doborem zabiegów. Pamiętaj, że zaczerwieniona skóra to efekt nieprawidłowej pielęgnacji, dlatego tak ważne jest, aby dobrać kremy lub zabiegi do potrzeb skóry dłoni i stóp. Zabieg pielęgnacji dłoni oraz paznokci pozwoli Ci otrzymać wypielęgnowane dłonie i stopy.

Spa dłoni dla kobiet i mężczyzn

Spa dłoni to przyjemność, ale również konieczność każdej zadbanej kobiety, jak i mężczyzny. Pielęgnacja dłoni i stóp pozwoli pozbyć się nieestetycznych skórek i ozdobić paznokcie ulubionym kolorem. Pożegnaj na zawsze suchość i szorstkość dłoni, a przywitaj substancje odżywcze, które pomogą Ci otrzymać zadbane dłonie i paznokcie. Nasz aromatyczny i odżywczy zabieg sprawi, że Twoje ciało otrzyma wszystko, co najlepsze, a Ty poczujesz delikatność, relaks i spokój. Odłóż domowy pilnik na bok i zapisz się na zabiegi w klinice urody Mona Lisa.

Formularz kontaktowy