Modelowanie sylwetki

Medycyna estetyczna to bezbolesny i nieinwazyjny sposób na rozbicie komórek tłuszczowych, ale również skuteczne zabiegi, aby ujędrnić skórę, zlikwidować obrzęki i pobudzić metabolizm do wzmożonej walki w celu redukcji cellulitu. Skorzystaj z zabiegów wyszczuplających body beauty i ciesz się idealną sylwetką. Osiągnij spektakularny efekt z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Poznaj ofertę gabinetu Mona Lisa w Poznaniu i wybierz indywidualne zabiegi na modelowanie sylwetki zgodnie z własnymi potrzebami.

Skuteczne zabiegi modelujące sylwetkę — co powinnaś o nich wiedzieć?

Nie zawsze zdrowa dieta i aktywność fizyczna pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Z pomocą przychodzą zabiegi modelujące sylwetkę, które powinny być traktowane jako doskonały element uzupełniający w drodze do uzyskania tej idealnej, szczupłej figury. Zabiegi wyszczuplające dobrane wedle potrzeb stanowią wsparcie w ramach niwelowania tkanki tłuszczowej czy cellulitu w newralgicznych partiach ciała, szczególnie tych, które są oporne na działanie diety redukcyjnej.

Najskuteczniejsze zabiegi modelujące sylwetkę wpływają na układ limfatyczny i krwionośny, pobudzają tkankę do naturalnej regeneracji, usuwają też nadmiar zbędnej tkanki tłuszczowej, a naturalny kolagen jest intensywnie produkowany. Stymulacja w zakresie gubienia zbędnych kilogramów i centymetrów w obwodzie ciała następuje w pełni naturalnie, zabiegi modelujące figurę są bezpieczne dla organizmu, a w większości również bezbolesne. Najczęściej realizowane są nowoczesnym urządzeniem, jak specjalna głowica, która pozwala na intensywny drenaż limfatyczny. Pamiętaj jednak, że nawet najlepsze modelowanie sylwetki nigdy nie są trwałe, a spektakularne efekty zauważysz po wykonaniu ich całej serii. Nie ma jednak wątpliwości, że dzisiaj zabiegi medycyny estetycznej stanowią podstawę dbania o sylwetkę i idealny wygląd ciała. Zapisz się na wstępną konsultację w Mona Lisa w Poznaniu i wybierz skuteczną metodę walki z nadmierną tkanką tłuszczową, wiotkością skóry, cellulitem czy nadmiarem wody w organizmie.

Szczupła sylwetka i jędrne ciało? Poznaj najlepsze zabiegi wyszczuplające

Mona Lisa oferuje skuteczne zabiegi wyszczuplające, które zawsze dobiera kosmetolog, uwzględniając indywidualne preferencja, stan zdrowia czy pożądany sukces, jaki ma zostać osiągnięty, uwzględniając daną partię ciała. Fale ultradźwiękowe, fale radiowe, masaż podciśnieniowy, naturalna liposukcja, to tylko niektóre propozycje, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej za pomocą nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę.

Jeśli masz kompleksy z powodu nieestetycznych objawów cellulitu, bezskutecznie walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej na udach lub brzuchu, liczysz na poprawę napięcia skóry, zniwelowanie obrzęków, zbyt dużej ilości wody czy toksyn z organizmu, wybierz modelujący zabieg lub serię. Innowacyjna technologia pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt.

Modelowanie sylwetki — zabiegi, aby redukować tkankę tłuszczową

Wymodeluj swoją sylwetkę i popraw napięcie skóry oraz zredukuj nadmiar tkanki tłuszczowej. Lipoliza świetnie wpływa na uszkodzenie komórek tłuszczowych, podobne działanie ma ultradźwięk, wykorzystanie fal radiowych, elektromagnetycznych czy akustycznych. Tłuszcz w tkance podskórnej zostaje rozbijany na drobne cząsteczki, a następnie w naturalnym procesie wydalany z organizmu. Poznaj jeszcze więcej zabiegów, z których możesz skorzystać, aby osiągnąć swój cel, jakim jest jędrna skóra bez niedoskonałości i szczupła figura.

Zabiegi wyszczuplające i modelujące — masaż

Już półgodzinny, ale regularnie stosowany i indywidualnie dobrany masaż leczniczy może wykazać korzystne efekty w ramach walki z nadmierną tkanką tłuszczową. Wykonywany przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę nie tylko pobudza limfę, ale oczyszcza też organizm z toksyn i niweluje obrzęki.

Zabiegi na modelowanie sylwetki — lifting skóry przy użyciu fali radiowej

Jeśli liczyć na wzrost napięcia skóry i usunięcie cellulitu, lifting skóry z zastosowaniem częstotliwości radiowej jest dla Ciebie idealny. Ten zabieg może być bezpiecznie łączony z innymi w ramach modelowania sylwetki. Radiofrekwencja mikroigłowa nie wymaga rekonwalescencji, a seria zabiegów daje wyraźne i długotrwałe efekty.

Najlepsze zabiegi odchudzające — fala elektromagnetyczna Contour Sculpt

Nawet 19% redukcja tkanki tłuszczowej, właśnie na takie efekty możesz liczyć, decydując się na modelowanie sylwetki bez wysiłku z zastosowaniem Contour Sculpt. Biotechnologia w połączeniu z medycyną estetyczną to nowy wymiar dbania o figurę i cały organizm. 30 minut wystarczy, aby urządzenie wykonało pracę równą 20 tys. brzuszków i to bez efektu zakwasów.

Karboksyterapia — nieinwazyjne modelowanie sylwetki i naturalna liposukcja

Mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla to doskonały sposób na walkę z cellulitem i to w tym silnie zaawansowanym stadium. Karboksyterapia poprawia również mikrokrążenie, wpływa na odnowę komórkową i jakość nowych naczyń krwionośnych, dotlenia komórki, przez co jest docenianą metodą usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Nowoczesna technologia w walce z cellulitem — fala akustyczna STORZ MEDICAL

Zabieg gwiazd, który daje efekty porównywalne do chirurgii plastycznej, ale bez użycia skalpela. Eliminacja tkanki tłuszczowej za pomocą fal akustycznych to zabieg, który może być stosowany we wszystkich newralgicznych partiach ciała, m.in. na brzuchu, pośladkach, biodrach czy ramionach.

Zabiegi na modelowanie sylwetki i ujędrniające — Icoone Laser Med 1

Skuteczna walka z cellulitem, obrzękami i nadmierną tkanką tłuszczową. Icoone Laser Med 1 to opatentowana technologia, która wykorzystując światło LED, pozwala zogniskować problem z metabolizmem komórek i zmniejsza objętość adipocyt.

Onda Deka — usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki w Poznaniu

Wykorzystanie fali elektromagnetycznej o niskiej częstotliwości pozwala modelować sylwetkę, niszcząc komórki tłuszczowe, a nie tylko je zmniejszając. Zabiegi są w pełni bezpieczne i bezbolesne, można je stosować na wybranej partii ciała, jak brzuch, pośladki, ramiona lub uda. Wysmuklenie talii i zmniejszenie obwodów, to niejedyne efekty Onda Deka. Znika też wiotki problem skóry i szpecący ciało cellulit.

Kriolipoliza Cooltech — zabiegi odchudzające, redukcja tkanki tłuszczowej

Chcesz zrealizować te najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające? Kriolipoliza jak najbardziej jest jednym z nich. Czy wiesz, że już po pierwszym zabiegu modelującym następuje 30% redukcja komórek tłuszczowych w obszarze zabiegowym? Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Urządzenie CoolTech wywołuje efekt apoptozy, czyli obumarcia tkanki tłuszczowej, a następnie jej wydalenia z organizmu w drodze naturalnych procesów.

Zabiegi modelujące sylwetkę w Poznaniu — efekty, na jakie możesz liczyć

Naszym pacjentom zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobierają modelujący zabieg idealnie do indywidualnych potrzeb. Najlepsza wiedza, wieloletnie doświadczenie i profesjonalne urządzenia zabiegowe innowacyjnej technologii pozwalają osiągać spektakularne efekty w ramach intensywnego spalania tkanki tłuszczowej. Medycyna estetyczna pozwala oferować najlepsze zabiegi, które są całkowicie bezpieczne, a po ich realizacji nie jest wymagana żadna rekonwalescencja. Nie bez powodu uznano ją za doskonałą alternatywę dla chirurgii plastycznej z użyciem skalpela.

Na jakie efekty możesz liczyć, decydując się na zabiegi redukujące rozmiar komórek tłuszczowych, pobudzające w warstwach skóry produkcję nowego kolagenu czy zwalczające z obszaru zabiegowego niekorzystny cellulit? Przynajmniej kilka centymetrów mniej w obwodzie ciała, skóra jędrna, na której nie występuje żadna nierówność, do tego dotlenienie tkanek, pobudzona limfa i metabolizm oraz nowa, lepsza jakość skóry właściwej. Jeśli zabiegi na modelowanie figury połączysz z innymi, naturalnymi sposobami na zdrowe ciało i cały organizm, jak regularna aktywność fizyczna i zbilansowana dieta, Twój sukces jest gwarantowany.

Modelowanie sylwetki – cena zabiegów

Skontaktuj się ze specjalistami z Mona Lisa i umów na profesjonalną konsultację. Podczas wizyty zostanie przeprowadzony z Tobą szczegółowy wywiad, na podstawie którego dobrane będą najlepsze zabiegi wyszczuplające w Poznaniu. Ich rodzaj i częstotliwość wykonywania to zawsze kwestia indywidualna.

Formularz kontaktowy