Medycyna estetyczna Poznań

Mona Lisa – najlepsza klinika medycyny estetycznej w Poznaniu

Dostrzegasz na swojej twarzy i ciele ślady upływającego czasu? Twoja twarz wygląda na zmęczoną i bez energii? A może marzysz o pełnych, zmysłowych ustach? W klinice urody Mona Lisa w Poznaniu oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, mające na celu redukcję oznak starzenia się skóry i uatrakcyjnienie wyglądu naszych pacjentów. Korzystając z naszej oferty masz szansę skutecznie odmłodzić swój wygląd, nie ryzykując przy tym powikłań, które niesie ze sobą chirurgia plastyczna. Bogate doświadczenie i wiedza naszych specjalistów oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta są gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów wykonywanych w naszej klinice medycyny estetycznej. Już teraz umów się na konsultację w klinice urody Mona Lisa w Poznaniu i ciesz się zdumiewającymi rezultatami naszych zabiegów!

Mona Lisa – lekarz medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii Mona Lisa w Poznaniu jest prowadzony przez dr n. med. Katarzynę Mikołajczyk-Chudzińską, lekarz dermatolog-wenerolog, specjalistę dermatologii estetycznej z wieloletnim stażem. Pani doktor doświadczenie zawodowe zdobyła w prestiżowych ośrodkach w kraju i za granicą. Uczestniczyła również w wielu sympozjach, kongresach i szkoleniach z zakresu m.in. dermatologii, liftingu twarzy i technik laserowych. Jej wiedza i doświadczenie są gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów w naszej klinice.

Gabinet medycyny estetycznej Mona Lisa – oferta

Klinika urody Mona Lisa oferuje zabiegi medycyny estetycznej:

  • zabiegi odmładzające botoksem;
  • zabiegi odmładzające kwasem hialuronowym;
  • powiększanie ust;
  • wolumetrię twarzy;
  • zabiegi odmładzające nićmi PDO;
  • leczenie nadpotliwości.

Korzystając z oferty kliniki urody Mona Lisa masz również szansę skorzystania z wielu innych profesjonalnych zabiegów zapewniających młody, zdrowy wygląd i znakomite samopoczucie, w tym m.in. zabiegów odsysania tłuszczu, modelowania sylwetki, usuwania cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, zamykania naczynek na twarzy i nogach, zabiegów laserem frakcyjnym, laseroterapii i usuwania przebarwień. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zadowolenie z efektów! Sprawdź!

Konsultacja medyczna estetyczna – nowocześnie i bezpiecznie

W klinice urody Mona Lisa masz również szansę umówienia się na konsultację medyczną i omówienia swoich potrzeb i oczekiwań z doświadczonym specjalistą kosmetologiem. W czasie wywiadu lekarz wskaże Ci zabiegi, dzięki którym osiągniesz upragniony efekt młodej, pięknie wyglądającej skóry oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Zostaniesz również poinstruowany/-a na temat zaleceń przed- i pozabiegowych oraz poinformowany/-a o przebiegu zabiegów, ich trwałości, itd. Znajdzie się także czas na zadanie ewentualnych pytań i rozjaśnienie wątpliwości.

Botox – numer jeden w walce ze zmarszczkami

Jednym z zabiegów cieszących się największą popularnością w klinice medycyny estetycznej Mona Lisa w Poznaniu jest botoks na twarz. Toksyna botulinowa to popularny i bezpieczny środek od lat wykorzystywany jako broń w walce ze starzeniem się skóry. Botoks wykorzystuje się do niwelowania „kurzych łapek”, „lwiej zmarszczki”, linii śmiechu między oczami i poziomych zmarszczek na czole. Botox to również skuteczny preparat na nadpotliwość. Decydując się na terapię z użyciem botoksu w Mona Lisa zobaczysz efekty już po pierwszym zabiegu!

Kwas hialuronowy – nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej

Obok botoksu, substancją cieszącą się największą popularnością w naszym gabinecie medycyny estetycznej jest kwas hialuronowy. W odróżnieniu od botoksu, który znajduje zastosowanie w usuwaniu oznak starzenia się górnej części twarzy, kwas hialuronowy lepiej sprawdzi się podczas odmładzania dolnych partii twarzy. Wykorzystujemy go w przypadku leczenia takich zmian jak:

  • bruzdy nosowo-wargowe;
  • opadające policzki;
  • cofnięta broda;
  • niekorzystny kształt żuchwy.

Powiększanie ust – wybierz profesjonalizm!

Kwas hialuronowy to również substancja oferująca możliwość poprawienia wyglądu ust. Z wiekiem usta tracą nawilżenie, stają się węższe i tracą swoją młodzieńczą wyrazistość. Na szczęście, dzięki kosmetologii hi-tech można zniwelować ten efekt w mgnieniu oka! W gabinecie medycyny estetycznej Mona Lisa w Poznaniu specjalizujemy się w powiększaniu ust kwasem hialuronowym i modelowaniu warg. Odwiedź nasz salon i pozbądź się kompleksu wąskich ust na dobre!

Wolumetria twarzy – medycyna estetyczna Poznań

W klinice medycyny estetycznej Mona Lisa w Poznaniu wykonujemy również zabiegi wolumetrii twarzy mające na celu uatrakcyjnienie wyglądu pacjentów bez interwencji chirurgicznej. W czasie zabiegu nasi wykwalifikowani specjaliści ostrzykują kwasem hialuronowym wybrane obszary twarzy pacjentów, w efekcie czego skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i odmłodzona. Zapadnięte policzki unoszą się, a kształt żuchwy nabiera atrakcyjnego wyglądu. Wolumetria twarzy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na skuteczną i nieinwazyjną poprawę wyglądu twarzy dającą naturalny efekt.

Nici liftingujące PDO – najnowsza technologia w naszej klinice

Nici PDO są nowoczesną metodą liftingu twarzy. Mechanizm ich działania polega na stymulacji produkcji kolagenu. Wszczepiając rozpuszczalne nici chirurgiczne w wybrany obszar ciała, np. w skórę twarzy, dekoltu, pośladków, nóg czy brzucha sprawiamy, że obwisłe tkanki ulegają uelastycznieniu i wzmocnieniu, w efekcie czego można zaobserwować lifting skóry. Biorąc pod uwagę długotrwały efekt zabiegu i jego niską inwazyjność, śmiało można stwierdzić, że to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej oferowanych w naszej poznańskiej klinice urody.

Leczenie nadpotliwości – zabiegi medycyny estetycznej w Poznaniu

Oferta naszego gabinetu medycyny estetycznej obejmuje także leczenie nadpotliwości dłoni, pach i stóp toksyną botulinową. Nadmierna potliwość to wyjątkowo uporczywa dolegliwość skutkująca pogorszeniem samopoczucia osoby chorej, obniżeniem pewności siebie, a nawet częściowym wycofaniem z życia towarzyskiego. W salonie medycyny estetycznej Mona Lisa oferujemy możliwość skutecznego usunięcia objawów tej dolegliwości, niezależnie od jej przyczyn.

Sprawdź ofertę zabiegów kosmetologicznych naszego gabinetu medycyny estetycznej w Poznaniu!

W klinice urody Mona Lisa w Poznaniu stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta, przyjazną atmosferę i profesjonalizm, dlatego wszystkie wykonywane przez nas zabiegi medycyny estetycznej cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem. Chcesz uatrakcyjnić wygląd swojej twarzy lub ciała, lecz nie jesteś pewien/pewna, który zabieg wybrać? Już teraz umów się na konsultację medyczną w naszym salonie i skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych specjalistów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy