LihgtSheer Desire – depilacja laserowa bez znieczulenia

Na zabieg depilacji laserowej najczęściej decydują się osoby dbające o swoje ciało, jak i samopoczucie. Skóra pozbawiona zbędnego owłosienia wygląda bardzo estetycznie, a my możemy cieszyć się wygodą na co dzień. Jednak niektórzy z nas mają wątpliwości odnośnie ewentualnego bólu podczas zabiegu, szczególnie w miejscach, gdzie skóra jest cienka i delikatna. Rozwiązaniem tego problemu jest LightSheer Desire.

Obecnie istnieje kilka technologii , dzięki którym możemy pozbyć się niechcianych włosków. Nie wszystkie są jednakowo skuteczne. Każdy posiada inny czas trwania impulsu, długość fal, wielkość głowicy oraz system chłodzenia. Te wszystkie czynniki wpływają na efekty, długość trwania zabiegu oraz możliwy dyskomfort lub ból podczas zabiegu. Wyróżniamy miedzy innymi laser diodowy, IPL, eLight, sPTF. W przypadku starszych technologii czasami konieczne jest zastosowanie maści przeciwbólowej. Skóra może być zaczerwieniona, pojawia się również obrzęk okołomieszkowy. Odczuwanie dolegliwości jest kwestią indywidualną i zależy od naszej odporności na ból.

Jedną z najnowocześniejszych technologii, dającą najlepsze efekty jest laser diodowy LightSheer Desire. Zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia jest komfortowy. Posiada dużą głowicę o wielkości 22×35 mm, która dzięki unikalnemu i opatentowanemu systemowi podciśnienia HIT (High-Speed Integrated Technology) pozwala na bardzo szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie dyskomfortu u pacjenta.

Równie ważny dla skutecznej i mniej bolesnej depilacji jest system chłodzenia. LightSheer Desire posiada mniejszą głowicę lasera o wielkości 9×9 mm, która chłodzi skórę, zapewniając komfort podczas zabiegu.