Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Zabiegi upiększające > Permanentne tuszowanie rzęs NOUVESCARA

Permanentne tuszowanie rzęs NOUVESCARA

Zabiegi upiększające

Pół-permanentne tuszowanie rzęs Nouveau Scara

▪ Górne i dolne rzęsy / Górne lub dolne rzęsy

120 / 80 zł
▪ Zmycie tuszu / Zmycie tuszu i ponowne nałożenie

30 zł

Nouveau Scara to najnowszy sposób na piękne rzęsy od Nouveau Lashes. Trwałe tuszowanie rzęs to zabieg skierowany jest przede wszystkim do Pań, które mają ładne, mocne i długie swoje naturalne rzęsy – Nouveau Scara uwydatni ich naturalne piękno. Nałożenie pół-permanentnej maskary na naturalne rzęsy polecamy również Klientkom, które lubią efekt wytuszowanych rzęs w każdej sytuacji.

Zabieg polega na aplikacji na naturalne rzęsy semi-permanentnego tuszu, który po wyschnięciu staje się wodoodporny. Tusz Nouveau Scara jest znacznie lżejszy od zwykłego tuszu do rzęs, a jednocześnie zachowuje jego elastyczność, nie rozmazuje się i nie skleja rzęs. Zabieg pozwala uzyskać efekt pięknych, równomiernie wytuszowanych rzęs. W zależności do ilości warstw tuszu jakie nałożymy można uzyskać różny efekt, delikatne lub mocniejsze pogrubienie. Maksymalną ilość warstw, którą można zastosować zależy od indywidualnych cech rzęs Klientki.


Efekt Nouveau Scara utrzymuje się przez 2-3 tygodnie. Po tym okresie tusz musi zostać usunięty przez wykwalifikowaną kosmetyczkę specjalnymi produktami. Aplikacja może być wielokrotnie powtarzana.


Marka Nouveau Lashes oferuje wyłącznie produkty najlepszej jakości, które wytwarzane są na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu ich skład jest pewny i sprawdzony. Nouveau Scara to produkt bezzapachowy, a więc odpowiedni dla alergików.