Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Zabiegi upiększające > Przedłużanie rzęs Nouveau Lashes

Przedłużanie rzęs Nouveau Lashes

Zabiegi upiększające

 

Przedłuzanie rzęs Nouveau Lashes

Wyobraź sobie swoje rzęsy dłuższe nawet o 50 procent…

Wyobraź sobie, że są długie i eleganckie, gęste, błyszczące, elastyczne i trwałe…

Wyobraź sobie, że masz rzęsy jak gwiazda Holywood…

 

▪ Założenie rzęs

250 zł

 

Uzupełnienie rzęs

▪ do 2 – 3 tygodnie

100/150 zł
▪ do 4 – 5 tygodni

190/220 zł
▪ Zdjęcie rzęs

30 zł

 

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a dzięki ich pięknej oprawie, możemy sprawić, że każde spojrzenie będzie niezapomniane.

By osiągnąć ten efekt, wystarczy poddać się zabiegowi przedłużania rzęs metodą Noveau Lashes. Jest to metoda bardzo precyzyjna, która polega na doklejaniu rzęs 1:1 – do każdej pojedynczej rzęsy przyklejany jest dopasowany długością i lekkością włosek jedwabny.

Przedłużanie rzęs metodą Noveau Lashes należy do zabiegów, które nie obciążają naturalnych włosków i nie powodują ich uszkodzenia. Profesjonalnie wykonany wystarcza nawet na miesiąc, w zależności od indywidualnej szybkości wzrostu rzęs. Po upływie około dwóch do czterech tygodni zabieg należy powtórzyć, w celu uzupełnienia włosków, które wypadły w wyniku naturalnego procesu wymiany rzęs.

Zabieg przedłużania rzęs przywędrował z Azji i w szybkim czasie zdobył ogromną popularność wśród kobiet na całym świecie. Wśród celebrytek zapanowała moda na maksymalnie wydłużone i wyraziste rzęsy. Kiedy ceny zabiegów spadły, a sam zabieg się upowszechnił, na tę metodę decyduje się coraz więcej klientek, które mogą cieszyć się piękną oprawą oka i długimi, podkręconymi rzęsami bez jakiegokolwiek makijażu.

Pojawiający się często zarzut o szkodliwości zabiegu to mit. Przy doczepianych rzęsach niepotrzebne jest malowanie oka maskarą. Odpada więc codzienny demakijaż rzęs, podczas którego mocno pocieramy okolice oka. Dzięki temu nie podrażniamy rzęs oraz delikatnej skóry oczu. Wpływa to pozytywnie na regenerację i odnowę rzęs.

Nouveau Lashes to najbardziej precyzyjna metoda przedłużania i pogrubiania rzęs. Aplikacja opiera się na doklejaniu pojedynczych rzęs do każdej rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, lecz wypada razem z rzęsą naturalną zgodnie z jej cyklem życia. Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet o pięćdziesiąt procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około 3 godziny.

przedluzanie-rzesy-dluzsze

Rzęsy jak własne

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, ponieważ wykonane są z delikatnych jedwabnych włókien syntetycznych. Dają poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych i ich nie obciąża. Rzęsy Nouveau Lashes są lekko podkręcone, zupełnie jak rzęsy naturalne, są grubsze u podstawy i zwężają się ku końcom, dzięki czemu efekt jest naturalny. Rzęsy wyglądają na prawdziwe, są wyjątkowo trwałe, lekkie, nie wichrzą się i są zawsze równo ułożone.

Efekt

Nouveau Lashes dają efekt pięknie wytuszowanych prawdziwych rzęs. Metoda pozwala na ich wydłużenie i pogrubienie o 30-50 procent. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać w zależności od stanu rzęs klientki i jej osobistych preferencji. Efekt po zabiegu jest olśniewający! Tak jakby natura była dla Ciebie bardziej łaskawa i obdarzyła Cię zjawiskowymi rzęsami.

przedluzanie-rzesy-dluzsze-2

Zabieg

Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami. Jest całkowicie bezbolesny i odprężający, często zdarza się, że klientki podczas zabiegu zasypiają. Zabieg wymaga precyzji i indywidualnego podejścia do klientki (oceny stanu i kształtu rzęs naturalnych, wielkości oka itp.). Wrogiem jest pośpiech, dlatego zabieg wykonujemy powoli i precyzyjnie, średnio 3 godziny. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Uzupełnianie rzęs

Rzęsy naturalne rosną, wypadają i zastępowane są przez nowe. Cykl taki trwa około 8 tygodni. Po 2-4 tygodniach część rzęs naturalnych wypada, co jest naturalnym i nieuniknionym procesem, który odbywa się bez względu na to czy rzęsy zostały przedłużone czy nie. Proces ten jest ciągły, a w danym momencie każda z naturalnych rzęs jest w innym stadium wzrostu. Dla utrzymania uzyskanego efektu zaleca się więc uzupełnianie rzęs co 2-4 tygodnie, tak by móc się cieszyć nimi na stałe. Czas uzupełnienia to średnio 1,5-2 godzin. Rzęsy można też usunąć w dowolnym momencie, bez szkody dla naszych naturalnych rzęs.

Jak należy pielęgnować rzęsy Nouveau Lashes?

 • Przyjdź na uzupełnienie 2-4 tygodnie po założeniu rzęs.
 • Przez pierwsze dwa dni nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej oraz pływania.
 • Mimo iż rzęsy są wodoodporne, regularne korzystanie z sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie.
 • Do pielęgnacji i demakijażu rzęs oraz okolic oczu stosuj wyłącznie kosmetyki stworzone na bazie wody.
 • Należy pamiętać żeby nie trzeć oczu i rzęs.
 • Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotek.
 • Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy.

 

Czy rzęsy Nouveau Lashes można usunąć samodzielnie w domu?

Nie, zabieg usuwania rzęs może być wykonany tylko przez osoba do tego uprawnioną, przy pomocy specjalistycznego preparatu.

Czy rzęsy firmy Nouveau Lashes osłabiają naturalne włoski?

Rzęsy Nouveau Lashes nie osłabiają w żaden sposób włosków naturalnych. Rzęsy syntetyczne można nosić długotrwale, nawet przez kilka lat. Istotny jest fakt, iż rzęsy Nouveau Lashes są wyjątkowo lekkie i nie są przytwierdzane do włosków, które są zbyt „młode”.

Przeciwwskazania do założenia Nouveau Lashes:

 • całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie,
 • zapalenie spojówek,
 • choroby alergiczne oczu,
 • infekcje oczu – opryszczka, stany zapalne oczu itp.,
 • zespół suchego oka – częste używanie kropli do oczu,
 • trichotillomania – nerwowe wyrywanie rzęs,
 • retinopatia cukrzycowa,
 • jaskra, zaćma,
 • szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je przed zabiegiem zdjąć.