Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Zabiegi upiększające > LIFTING Rzęs LVL

LIFTING Rzęs LVL

LIFTING RZĘS LVL

 

Metoda LVL Nouveau Lashes z henną rzęs

200 zł

LIFTING RZĘS NAJNOWSZEJ GENERACJI

LVL – lifting rzęs to rewolucyjna, nowa technologia i przełomowy zabieg, obecnie podbijający rynki na całym świecie i cieszący się ogromnym zainteresowaniem, który jest delikatny dla rzęs naturalnych. Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu, a metoda liftingu rzęs sprawia, że spojrzenie jest zawsze na pierwszym planie.

Zabieg LVL Lashes pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych, zdyscyplinowanych i podkręconych rzęs. Efekt widoczny jest od zaraz i utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Aplikacja doskonale sprawdza się przy stosowaniu odżywek do rzęs, które często powodują efekt niesfornych rzęs i można ją łączyć z metodą: Nouveau Lashes oraz Nouveauscara.

Zabieg LVL Lashes pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych, zdyscyplinowanych i podkręconych rzęs. Efekt widoczny jest od zaraz i utrzymuje się nawet do 8 tygodni. LVL – lifting rzęs to rewolucyjna, nowa technologia i przełomowy zabieg, obecnie podbijający rynki na całym świecie i cieszący się ogromnym zainteresowaniem, który jest delikatny dla rzęs naturalnych.