Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Zabiegi odchudzające – odchudzanie

Zabiegi odchudzające – odchudzanie

Zabiegi odchudzające

Stosując dobrze zbilansowaną dietę i ćwiczenia fizyczne nie możemy zapomnieć o odpowiedniej, dobrze dobranej pielęgnacji ciała. Aktywne substancję pozwolą wydobyć piękno Twojego ciała. Począwszy od produktów oczyszczających, peelingujących, a skończywszy na zabiegach antycellulitowych i ujędrniających, możesz zapewnić spektakularne efekty i osiągnąć pełną satysfakcję

Zabiegi odchudzające służą wysmukleniu, odchudzeniu tych partii ciała, które są podatne na odkładanie się w nich nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zależności od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć, możemy skorzystać z różnych urządzeń oraz metod. Warto również dodać, że zabiegi odchudzające okazują się być bardzo pomocne, jeśli chodzi poprawę przemiany materii czy też usuwanie cellulitu.
W naszej klinice duży nacisk kładziemy na indywidualne odejście do pacjenta, dlatego tak ważna jest dla nas konsultacja podczas której dobierzemy odpowiedni rodzaj i ilość zabiegów odchudzających, wykluczymy przeciwwskazania, określimy typ morfologiczny pacjenta i stopień jakości skóry i cellulitu oraz ustalimy jak przyzwyczajenia żywieniowe oraz prowadzony styl życia wpływa na stan skóry.
Zabiegi odchudzające to najlepszy sposób na osiągnięcie zamierzonych rezultatów i satysfakcji ze swojego wyglądu. Połączenie kilku metod w jednej terapii to nie tylko gwarancja uzyskania zadowalających efektów, motywacja do systematyczności, ale również wymierne oszczędności. Jeśli więc chcesz skutecznie uporać się z problemem, koniecznie wybierz kompleksowy program trwający ok. 4-6 tygodni. Zabiegi odbywają się 2-3 razy w tygodniu. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania skorzystania z konsultacji dietetycznej.
Wypróbuj już dziś zabiegi odchudzające w Poznaniu w Klinice Urody Mona Lisa. Umów się na konsultacje z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać najlepsze metody, aby móc osiągnąć wymarzoną sylwetkę.