Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Medycyna estetyczna > Powiększanie ust i modelowanie

Powiększanie ust i modelowanie

Powiększanie i modelowanie ust

1 ampułka, znieczulenie w cenie

▪ JUVÉDERM ® Ultra Smile (0,55ml)

1200 zł


▪ JUVÉDERM ® 3 (0,8 ml)

1100 zł


▪ Volift (1ml)

1200 zł


 

Sprawdź aktualne promocje.

 

ZA USŁUGI MEDYCZNE PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ

Powiększanie ust oraz ich modelowanie nie stanowi już problemu. Piękne usta o młodzieńczej jędrności przyciągają spojrzenia oraz dodają wiele uroku. Jednak z upływem czasu usta stają się coraz mniej jędrne, ponieważ zapasy kwasu hialuronowego w ich strukturze gwałtownie maleją. Jest jednak sposób, aby zapobiec takim zmianom.

W naszej klinice wykorzystujemy dwa preparaty JUVÉDERM ® Ultra Smile i JUVÉDERM ® 3, które są dobierane przez lekarza dermatologa w celu uzyskania pożądanego efektu. Preparat JUVÉDERM ® Ultra Smile jest środkiem pozwalającym na powiększanie ust, ale również ich modelowanie, poprawianie konturu oraz odmładzanie. Ultra Smile to środek powstały na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego. Po jego zastosowaniu usta są intensywnie nawilżone i jędrne. Powiększanie ust skutkuje również tym, że w pewnym stopniu zanikają delikatne, a z czasem większe zmarszczki znajdujące się w pobliżu warg. Ultra Smile i JUVÉDERM ® 3 nie jest preparatami pochodzenia zwierzęcego, a więc przed ich zastosowaniem nie ma konieczności przeprowadzania testów. Preparat na bazie kwasu hialuronowego poza tym, że pozwala na skuteczne powiększanie ust, to również:

  • umożliwia modelowanie warg,
  • podnosi kąciki ust,
  • usuwa tzw. zmarszczki palacza.

Preparaty JUVÉDERM ® są sprzedawane w specjalnych strzykawkach, które pozwalają na zachowanie maksimum higieny podczas przeprowadzania zabiegu. Powiększanie ust może dla niektórych pacjentek okazać się bolesnym zabiegiem, więc przed jego rozpoczęciem każdej z nich jest proponowany środek znieczulający. Jest to krem, który nakłada się na wargi lub zastrzyk stomatologiczny. W trakcie zabiegu lekarz będzie rozmasowywał i delikatnie ugniatał usta pacjentki, aby preparat po wstrzyknięciu odpowiednio, równomiernie się rozprowadził. Przez kilka godzin od zakończenia zabiegu nie należy dotykać warg, nadmiernie ruszać ustami i nie masować ich. Kilka kolejnych dni może się wiązać z występowaniem na ustach niewielkich plamek krwi, obrzęków, zaczerwień czy siniaków. W tym czasie niewskazane jest opalanie się i korzystanie z sauny.

Preparaty JUVÉDERM ® to subtelny efekt:

  • powiększanie ust i zwiększenie ich objętości,
  • modelowanie warg,
  • wygładzanie zmarszczek,
  • poprawa koloru warg.

Efekty zabiegu utrzymują się od 9 do 12 miesięcy. Preparaty JUVÉDERM ® można wstrzykiwać o każdej porze roku.