Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Medycyna estetyczna > Mezoterapia igłowa skóry twarzy /szyi /dekoltu

Mezoterapia igłowa skóry twarzy /szyi /dekoltu

Mezoterapia skóry twarzy /szyi /dekoltu

Rewitalizacja skóry odwodnionej, niedotlenionej, zniszczonej i zestresowanej, korekcja cienkich zmarszczek.

 

Proponowane zabiegi:

▪ Twarz

400 zł
▪ Twarz i Szyja

500 zł
▪ Twarz, Szyja i Dekolt

600 zł

 

Sprawdź aktualne promocje.

 

ZA USŁUGI MEDYCZNE PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ

 

Mezoterapia skóry twarzy, szyi i dekoltu
Najpopularniejszy zabieg mezoterapii to NCTF-HA. Jest to zabieg odżywczy i wygładzający zmarszczki. Koktajl ten zawiera witaminy, krzem a przede wszystkim kwas hialuronowy, absorbujący wodę w skórze. Dzięki temu staje się ona nawilżona i promienna. Zmarszczki się zmniejszają. Skóra zostaje też zmobilizowana do produkcji kolagenu, wzmacnia się jej konstrukcja i napięcie.

 

Już od wielu lat mezoterapia igłowa jest wykorzystywana w medycynie. Zabieg opiera się na wstrzykiwaniu niewielkich dawek leczniczych substancji w obszary ciała zmienione chorobowo. Dzięki takiej metodzie w krótkim czasie i co najważniejsze bez ingerencji chirurga, istnieje możliwość poprawy wyglądu oraz kondycji skóry. Podskórne i śródskórne iniekcje substancji (kwas hialuronowy, krzemionka organiczne, kompleksy multiwitaminowe) prowadzą do stymulacji komórek oraz zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Tym samym skóra staje się nawilżona i promienna, a co najważniejsze zmarszczki ulegają zmniejszeniu. Działanie tych substancji sprawia, że skóra zdaje się być młodsza, lepiej odżywiona i wypoczęta. Wszystko to ma wpływ na doskonałe samopoczucie oraz dodaje pewności siebie. Mezoterapia igłowa to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów, który odżywia i wygładza zmarszczki.

 

Mezoterapia to kilka zalet:

  • korekcja zmarszczek,
  • poprawa kondycji włosów,
  • przywrócenie gładkości skóry.

 

O czym warto wiedzieć poddając się zabiegowi?

Mezoterapia to w pełni bezpieczny i prawie bezbolesny zabieg. Jednak osoby wrażliwe na ból godzinę przed zabiegiem powinni użyć kremu np. Emla. Lekarz dostosowuje częstotliwość zabiegów mezoterapii indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. W przypadku odmładzania skóry dekoltu, szyi i twarzy mezoterapia odnosi doskonały skutek w przypadku terapii uderzeniowej. Są to 2 lub 3 zabiegi odbywające się w dwutygodniowych odstępach. Pozytywne i widoczne rezultaty są już po 2 miesiącach stosowania terapii.

 

W miejscu wstrzyknięcia pojawiają się niewielkich rozmiarów bąbelki wypełnione preparatem. W ciągu 24-48 godzin odcień skóry wraca do normy i jest taki jak przed zabiegiem. W tym czasie zanikają również czerwone kropeczki po zastrzykach. W przypadku kiedy igła trafi w naczynko, powstanie siniak, który jednak zniknie po ok. trzech dniach. Miejsca nakłuć można zatuszować makijażem. Jednak podkład, tusz, fluid itp. zaleca się nałożyć dopiero dzień po zabiegu. Przez kilka dni należy unikać słońca i nie eksponować na promienie słoneczne części ciała poddawanych zabiegowi. Warto stosować w tym czasie kremy z filtrem ochronnym.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • alergia,
  • cukrzyca,
  • stan zapalny skóry np. opryszczka,
  • skóra wrażliwa na iniekcje (skóra wrażliwa i podatna na powstawanie bliznowców),
  • choroba nowotworowa,
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych.