Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Medycyna estetyczna > Korekcja zmarszczek mimicznych

Korekcja zmarszczek mimicznych

Korekcja zmarszczek mimicznych

Zabieg wykonywany z użyciem toksyny botulinowej – Botox, Vistabel, Bocuture – (kurze łapki / podłużne na czole / lwia zmarszczka / zmarszczki palacza).

▪ 1 partia twarzy

600 zł


▪ 2 partie twarzy

1150 zł


▪ 3 partie twarzy

1700 – 1800 zł


 

Sprawdź aktualne promocje.

 

ZA USŁUGI MEDYCZNE PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ

Botox

 

Czym jest Botox?

Jest to oczyszczone naturalnie białko prowadzące do relaksacji mięśni, które są odpowiedzialne za pojawianie się zmarszczek w okresie starzenia się skóry. Botox jest preparatem, który działa odprężająco na mięśnie twarzy, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy wygląd.

 

Jak działa Botox?

Śladowe ilości preparatu są wstrzykiwane w mięśnie twarzy w celu zatrzymania impulsów nerwowych powodujących ich skurcze. Z racji tego, że mięśnie są odprężone, to zmarszczki w miejscu, gdzie wstrzyknięto botox nie pojawiają się.

 

Ile trwa zabieg?

Zabieg trwa ok. 10 minut i nie ma konieczności stosowania podczas niego jakiegokolwiek znieczulenia. Po wykonaniu zastrzyków można wrócić do codziennych zajęć.

 

Czy BOTOX jest bezpieczny?

Botox wstrzykiwany przez przeszkolonego i doświadczonego lekarza jest w pełni bezpieczny. Potwierdzeniem może być to, że w Europie i Stanach Zjednoczonych botox jest stosowany przez setki tysięcy ludzi. Odpowiednio dobrane przez lekarza dawki preparatu, a także metoda wstrzykiwania, to gwarancja naturalnego wyglądu twarzy zaraz po zabiegu, który sprawia, że każdy może wyglądać młodo i świeżo.

 

Czy są jakieś efekty uboczne leczenia preparatem BOTOX?

Jeśli pojawiają się jakieś skutki uboczne, to są one tylko przejściowe. U niektórych pacjentów w miejscu iniekcji może pojawić się niewielki siniak, który szybko zanika i jest do ukrycia pod makijażem.

 

Jak długo utrzyma się efekt leczenia?

Efekty zabiegu mogą się utrzymywać nawet przez 4 miesiące, jednak u każdego pacjenta botox może działać dłużej lub krócej. Wraz z kolejnymi zabiegami okres działania preparatu może się wydłużać. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie wykonywać zabiegu więcej niż 3 razy w ciągu roku.

 

Zastosowanie:

  • zmarszczki między brwiami
  • poziome linie czołowe
  • kurze łapki wokół oczu
  • zmarszczki palacza