Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna przy wykorzystaniu innowacyjnych metod, technologii umożliwia korygowanie zmarszczek, poprawę kondycji włosów i skóry, a także pozwala na usuwanie plam, przebarwień, rozstępów, cellulitu oraz leczyć nadpotliwość.

 

Klinika Urody Mona Lisa z Poznania zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej starannie dobranymi, aby dodawać urody, opóźniać procesy starzenia oraz modelować sylwetkę. Wizyta w naszej klinice to gwarancja uzyskania prawidłowej diagnozy i dobrania na jej podstawie najskuteczniejszej metody leczenia. Przykładamy ogromne starania, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów oraz spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających.

 

Medycyna estetyczna jest najdoskonalszym sposobem, aby ciało było wypoczęte, wypielęgnowane i zadbane. Dzięki tym aspektom zyskujemy pewność siebie, dobre samopoczucie i jesteśmy pewniejsi. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Gabinet medycyny estetycznej w klinice Mona Lisa w Poznaniu prowadzi dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, lekarz dermatolog – wenerolog, specjalista dermatologii estetycznej z wieloletnim stażem pracy. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Katarzyna Mikołajczyk specjalizuje się w dermatologii leczniczej i estetycznej dorosłych oraz dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Aktywnie uczestniczy w sympozjach, kongresach i szkoleniach. Absolwentka kursów i szkoleń specjalistycznych, m.in. w zakresie wybranych aspektów dermatologii, nieoperacyjnego liftingu twarzy oraz technik laserowych, również organizowanych przez EADV.