Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Depilacja laserowa LIGHTSHEER Desire

Depilacja laserowa LIGHTSHEER Desire

Depilacja laserowa w Poznaniu przy zastosowaniu lasera diodowego LIGHTSHEER Desire – najnowszego i najskuteczniejszego systemu do trwałego usuwania owłosienia.

slid1

NASZE ATUTY

  • bezpieczeństwa – 10-letnie doświadczenie, jesteśmy rekomendowanym gabinetem LightSheer Desire,
  • skuteczności – sprawdzone technologie, rekomendowane przez lekarzy, efekty już po pierwszym zabiegu,
  • przystępności – atrakcyjne ceny i pakiety,
  • jakości zabiegów – ponad 10000 zadowolonych klientów,
  • indywidualnego podejścia do pacjenta.
Depilacja laserowa to gwarancja skuteczności i doskonałe rezultaty, czyli gładka skóra już po kilku zabiegach. To również oszczędność czasu poświęcanego na nieprzyjemne zabiegi pielęgnacyjne.

Laser LightSheer Desire to gwarancja:

  • skutecznych zabiegów,
  • krótkiego czasu zabiegów,
  • bezpieczeństwa i komfortu,
  • 100% satysfakcji pacjenta,
  • gładkiej skóry.
W Polsce laser diodowy LightSheer otrzymał prestiżową nagrodę Złotego Laura Kosmetologii 2014 w kategorii najlepsze urządzenie do trwałej depilacji owłosienia.

 

 

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

 

Popularne i powszechnie stosowane metody depilacji jak np. woskowanie, golenie lub wyrywanie niechcianych włosków pęsetom lub przy użyciu depilatora mechanicznego, nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty. W porównaniu z depilacją laserową są metodami pochłaniającymi wiele czasu oraz nie gwarantującymi tego, że skóra na długo pozostanie gładka. Niektóre z tradycyjnych metod mogą nieść ze sobą negatywne skutki np. wrastanie włosków lub też zapalenie mieszków włosowych.

 

 

Usuwanie owłosienia na stałe – Co zrobić, aby skóra pozostała gładką na zawsze?

 

Depilacja laserowa LightSheer Desire™ to gwarancja skuteczności i doskonałe rezultaty, czyli gładka skóra już po kilku zabiegach. To również oszczędność czasu poświęcanego na nieprzyjemne zabiegi pielęgnacyjne. Depilacja laserowa to najnowocześniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia, która jest bezpieczna oraz dokładna. Szczególnie jest polecana osobom przykładającym ogromną wagę do zadbanego wyglądu oraz idealnie gładkiej skóry.

Laser diodowy LightSheer® Desire™ to obecnie najnowocześniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku, które zostało stworzone przez amerykańską firmę Lumines. Jest ona światowym liderem w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych. Diodowy laser LightSheer® Desire™ umożliwia szybką i bezinwazyjną depilację skóry bez ryzyka jej uszkodzenia.

 

Jak działa depilacja laserowa?

 

Depilacja laserowa swe działanie opiera na zjawisku określanym jako selektywna termoliza, które jest wywoływane w mieszku włosowym. Światło lasera jest częściowo pochłaniane poprzez struktury mieszków włosowych zawierających melaninę. Zmiana światła lasera w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosów odpowiedzialnych za ich wzrost. W wyniku tego zostają zniszczone mieszki i tym samym następuje trwała utrata owłosienia.

Wynika badań potwierdzają, że depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna w przypadku włosów będących w okresie aktywnego wzrostu (anagen). W przypadku dwóch pozostałych faz – zaniku włosów (katagen) oraz spoczynku włosów (telogen) depilacja laserowa jest nieskuteczna. Dlatego, wskazane jest wykonanie minimum trzech zabiegów w odstępach co około 6 tygodni.

 

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

 

Depilacja laserowa to bezpieczna i bezinwazyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wykwalifikowany personel Kliniki Urody Mona Lisa (Poznań, ul. Marcelińska 96 c lok. 218) przeszedł szkolenie u producenta urządzeń, które są stosowane podczas zabiegu. Posiadamy certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów z użyciem lasera oraz posiadamy 10 letnie doświadczenie w depilacji laserowej.

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa laser LightSheer DESIRE™ jest wyposażone w dwa rodzaje głowic zabiegowych, które sprawiają, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Duża głowica o wielkości 22x35mm dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi podciśnienia HIT™ (High-Speed Integrated Technology) pozwala na bardzo szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych, przy jednoczesnym wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zassanie odcinka skóry powoduje redukcję przepływu krwi w leczonym obszarze, co pozwala na radykalne skrócenie czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej.

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.

Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001 oraz został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji w marcu tego roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.