Jesteś tutaj: Klinika Urody Mona Lisa Poznań > Cennik > Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa w Poznaniu przy zastosowaniu jedynego w Poznaniu lasera diodowego LIGHTSHEER XC.

NASZE ATUTY

  • bezpieczeństwo – wieloletnie doświadczenie, jesteśmy rekomendowanym gabinetem LightSheer,
  • skuteczność – sprawdzone technologie, rekomendowane przez lekarzy, efekty już po pierwszym zabiegu,
  • przystępność – atrakcyjne ceny,
  • jakość zabiegów – ponad 5000 zadowolonych klientów,
  • indywidualne podejście do pacjenta.
Jesteśmy gabinetem rekomendowanym

 

 

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

 

Popularne i powszechnie stosowane metody depilacji jak np. woskowanie, golenie lub wyrywanie niechcianych włosków pęsetom lub przy użyciu depilatora mechanicznego, nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty. W porównaniu z depilacją laserową są metodami pochłaniającymi wiele czasu oraz nie gwarantującymi tego, że skóra na długo pozostanie gładka. Niektóre z tradycyjnych metod mogą nieść ze sobą negatywne skutki np. wrastanie włosków lub też zapalenie mieszków włosowych.

 

 

Usuwanie owłosienia na stałe – Co zrobić, aby skóra pozostała gładką na zawsze?

 

Depilacja laserowa to gwarancja skuteczności i doskonałe rezultaty, czyli gładka skóra już po kilku zabiegach. To również oszczędność czasu poświęcanego na nieprzyjemne zabiegi pielęgnacyjne. Depilacja laserowa to najnowocześniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia, która jest bezpieczna oraz dokładna. Szczególnie jest polecana osobom przykładającym ogromną wagę do zadbanego wyglądu oraz idealnie gładkiej skóry.

Laser diodowy LightSheer to obecnie najnowocześniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku, które zostało stworzone przez amerykańską firmę Lumines. Jest ona światowym liderem w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych. Diodowy laser LightSheer umożliwia szybką i bezinwazyjną depilację skóry bez ryzyka jej uszkodzenia. Depilacja laserowa jest skuteczna za sprawą dużej mocy lasera oraz długiego czasu trwania impulsu.

 

Jak działa depilacja laserowa?

 

Depilacja laserowa swe działanie opiera na zjawisku określanym jako selektywna termoliza, które jest wywoływane w mieszku włosowym. Światło lasera jest częściowo pochłaniane poprzez struktury mieszków włosowych zawierających melaninę. Zmiana światła lasera w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosów odpowiedzialnych za ich wzrost. W wyniku tego zostają zniszczone mieszki i tym samym następuje trwała utrata owłosienia.

Wynika badań potwierdzają, że depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna w przypadku włosów będących w okresie aktywnego wzrostu (anagen). W przypadku dwóch pozostałych faz – zaniku włosów (katagen) oraz spoczynku włosów (telogen) depilacja laserowa jest nieskuteczna. Dlatego, wskazane jest wykonanie minimum trzech zabiegów w odstępach co około 6 tygodni.

 

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

 

Depilacja laserowa to bezpieczna i bezinwazyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wykwalifikowany personel Kliniki Urody Mona Lisa (Poznań, ul. Marcelińska 96 c lok. 218) przeszedł szkolenie u producenta urządzeń, które są stosowane podczas zabiegu. Posiadamy certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów z użyciem lasera.

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa laser LightSheer posiada specjalny system chłodzenia ChillTip. Powierzchnia głowicy lasera jest wykonana z szafiru dzięki czemu, skóra pozostaje odpowiednio chroniona i chłodzona w trakcie impulsu światła lasera oraz zaraz po nim. Połączenie wysokiego stopnia chłodzenia, barwy światła i parametrów impulsu świetlnego stanowi gwarancję przeprowadzania bezpiecznych zabiegów na różnych typach skóry. Lasery posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, które są wydawane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, ale również certyfikaty (w tym ISO 9001) licznych europejskich instytucji.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej: postępowania przed i po zabiegu, przeciwwskazaniach oraz najczęściej zadawanych pytań, mogą Państwo uzyskać w siedzibie Mona Lisa (Poznań) lub na stronie www.kosmetyka-laserowa.pl